Skip to content Skip to footer
Tworzenie

Szkoleń e-learningowych

Znamy się na tworzeniu szkoleń e-learningowych dla firm i instytucji z różnych branż. Stworzymy dowolny kurs w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Standardy szkoleń

Nasze szkolenia są wykonywane w popularnych standardach SCORM i AICC które umożliwiają korzystanie z kursu na różnych platformach e-learningowych.

Opracowywanie szkoleń

Do tworzenia szkoleń wykorzystujemy model ADDIE który pomaga uporządkować cały proces twórczy szkolenia. Jest on podzielony na 5 etapów które kończą się stworzeniem kursu na miarę potrzeb klienta.

Do tworzenia naszych szkoleń wykorzystujemy oprogramowanie Articulate Storyline. Szkolenia mogą zawierać filmy, materiały interaktywne, ćwiczenia, testy sprawdzające wiedze system pomocy czy też gry edukacyjne. Każde szkolenie może też być wykonane z zachowaniem standardów identyfikacji wizualnej naszego klienta.

Oprócz szkoleń

Tworzymy animacje 2D, 3D oraz nagrywamy filmy.

Które są nagrywane w profesjonalnym studio nagraniowym w Warszawie. Tworzymy scenariusze i zajmujemy się produkcją jak i post produkcją każdego filmu.

Różnorodność szkoleń w e-learningu powoduje że są one atrakcyjniejsze oraz skuteczne. Oprócz tworzenia szkoleń e-learningowych, świadczymy usługi konsultingowe oraz szeroko pojęty outsourcing procesu szkoleniowego.